اتحادیه جهانی کشتی و کابوسی به نام رقابتهای جهانی!

به گزارش بام سمپاد، هنوز مدت زیادی از اعلام قطعیت برگزاری رقابتهای دنیای 2020 صربستان از سوی اتحادیه دنیای کشتی نگذشته که انصراف رسمی تیم آمریکا به عنوان یکی از مدعیان اصلی این رشته، تمامی معادلات متولیان کشتی دنیا را تحت تأثیر قرار داد. البته آمریکایی ها تنها کشوری نبودند که از رقابتهای دنیای انصراف دادند، چون تیم کشتی کانادا هم مثل همسایه خود ترجیح داد، قید رقابتهای دنیای سال جاری را بزند. ضمن اینکه گفته می گردد بعضی از کشورهای دیگر هم با توجه به انصراف این دو کشور، تمایلی به رقابتهای دنیای نشان نخواهند داد و طی روزهای آینده از این مسابقات کنار خواهند کشید.

اتحادیه جهانی کشتی و کابوسی به نام رقابتهای جهانی!

در این میان اتحادیه دنیای کشتی که برای اعلام قطعیت رقابتهای دنیای 202 صربستان، بارها و بارها جلسات هیأت رئیسه و نتیجه آن را به تعویق انداخت و پایان تصمیم به برگزاری رقابتهای دنیای کرد، برسر دوراهی قرار گرفته است. البته اتحادیه دنیای کشتی در اعلام قطعیت برگزاری رقابتهای مذکور، عاقلانه عمل کرد و تصمیم نهایی در این خصوص را منوط به تمایل و ثبت نام کشورهای عضو دانست.

لغو احتمالی مسابقات دنیای حتی در اظهارات اخیر رئیس فدراسیون کشتی کشورمان هم به چشم می خورد، چراکه علیرضا دبیر هفته گذشته اعلام نمود: در ایمیلی که اتحادیه دنیای به ما زده اعلام نموده مسابقات به صورت قطعی برگزار می گردد، ولی یک اما و اگر هم گذاشته است. بطوریکه آنها اعلام نمودند بلیت ها را طوری بگیرید که بتوانید، پس دهید

آنچه مسلم است طی روزهای آینده احتمال انصراف کشورهای دیگر از رقابتهای دنیای و لغو کامل این پیکارها در سال 2020 میلادی وجود دارد، چراکه ویروس کرونا در دنیا و به ویژه کشورهای اروپایی با حجم گسترده ای در حال شیوع مجدد است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتحادیه جهانی کشتی و کابوسی به نام رقابتهای جهانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی کشتی و کابوسی به نام رقابتهای جهانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید